Wycena nieruchomości Jaworzno

Planujesz sprzedaż lub zakup domu, działki, mieszkania, a może innego rodzaju nieruchomości? Potrzebujesz określić ich wartość, aby nie przepłacić planując inwestycję lub określić ich cenę przed przygotowaniem oferty sprzedaży? Pomoc rzeczoznawcy majątkowego to najlepszy sposób na pewną i rzetelną wycenę każdej nieruchomości. Niezależna opinia pozwala na dokonanie najlepszych kroków inwestycyjnych zarówno w Jaworznie, jak i innych miastach w rejonie województwa śląskiego. Rzeczoznawca majątkowy jako jedyny podmiot w Polsce posiada uprawnienia, aby rzetelnie oraz zgodnie z obowiązującym prawem określać wartość nieruchomości i przedstawić wynik szacowania w formie operatu szacunkowego.

Jako rzeczoznawca z wieloletnim doświadczeniem, świadczę swoje usługi na najwyższym poziomie. Sporządzam operaty szacunkowe z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, aby określić wartość nieruchomości odzwierciedlającą wszelkie uwarunkowania mające wpływ na jej wysokość. Zachowanie szczególnej staranności realizowanych usług pozwala uzyskać pomoc zgodną z przepisami prawa, etyki zawodowej oraz standardami zawodu rzeczoznawcy. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny, a dzięki zdobytym na przestrzeni lat kwalifikacjom i doświadczeniu, oferuję kompleksowe, profesjonalne i zawsze najwyższej jakości wyceny.

Korzystając z moich usług jako niezależnego rzeczoznawcy majątkowego, Barbary Włodarczyk, posiadającej uprawnienia zawodowe nr 7282 nadanych przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, zyskujesz wsparcie na najwyższym poziomie. Na przestrzeni wielu lat kariery zawodowej nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczę w licznych szkoleniach oraz warsztatach zawodowych, aby zapewnić jak najwyższą jakość usług i być na bieżąco z wszelkimi zmianami prawnymi w tym zakresie.

Swoją ścieżkę zawodową skupiam na wycenie nieruchomości, dlatego oferuję pomoc w określeniu wartości domów, mieszkań, lokali handlowych, usługowych, biurowych, ale i działek niezabudowanych na terenie miasta Jaworzno. Każdy operat szacunkowy sporządzany jest wedle ściśle określonych wytycznych, które uwzględniają podjęte przez rzeczoznawcę działania wykonane celem zidentyfikowania wszystkich czynników mających wpływ wartości nieruchomości.

Charakter pracy rzeczoznawcy majątkowego pozwala świadczyć indywidualne usługi zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i osób prawnych. Wycena nieruchomości w Jaworznie umożliwia zatem precyzyjne określenie jej wartości, aby podejmować jak najbardziej korzystne decyzje inwestycyjne.

Rzeczoznawca nieruchomości Barbara Włodarczyk


e-mail: kontakt@wycenawlodarczyk.pl


tel: 690-010-645

Jaworzno
Katowice | Dąbrowa Górnicza | Sosnowiec | Chrzanów | Mysłowice | Tychy | Jaworzno