Wycena nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Może zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania, domu, działki (lub innych nieruchomości), ale nie wiesz za ile je wystawić na rynku?
A może bierzesz kredyt, albo nie wiesz na ile określić wartość darowanej nieruchomości? Jako rzeczoznawca majątkowy sporządzam operaty szacunkowe, gdzie dostaniesz określone dokładne wartości!

Skorzystaj z moich usług jako niezależnego rzeczoznawcy majątkowego, Barbary Włodarczyk, działającego na terenie Dąbrowy Górniczej i innych miast znajdujących się w województwie śląskim. Możesz spodziewać się rzetelnej, wiarygodnej, a także przeprowadzonej
w sposób staranny wyceny nieruchomości. Rzeczoznawca w każdej sytuacji podchodzi do wyceny indywidualnie, kierując się w swoich działaniach zasadami etyki, a także przepisami prawa i standardami zawodowymi. Powyższe potwierdza wieloletnie doświadczenie
i posiadane kwalifikacje zawodowe poświadczone uprawnieniami zawodowymi nr 7282 nadanymi przez Ministra
Infrastruktury i Rozwoju.

Jeśli potrzebujesz wyceny nieruchomości w postaci domu, mieszkania, nieruchomości komercyjnych, jak również lokalu handlowego, usługowego, biurowego, czy też niezabudowanej działki w mieście Dąbrowa Górnicza, zwróć się o operat szacunkowy do mnie jako rzeczoznawcy majątkowego.

Korzystając z usług rzeczoznawcy majątkowego, można liczyć na jego staranność, dokładność i rzetelność. Zlecając wycenę nieruchomości, uzyskuje się operat szacunkowy, w którym krok po kroku potwierdza się wszystkie podjęte działania
rzeczoznawcy, jakie umożliwiły określenie wartości nieruchomości. Przeprowadzane czynności są zawsze w zgodzie z zasadami etyki zawodowej i przepisami prawa.

Z uwagi na specyficzny charakter każdej nieruchomości, podchodzę do każdego zlecenia indywidualnie, świadcząc swoje usługi zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i osób prawnych.

Rzeczoznawca majątkowy Barbara Włodarczyk

e-mail: kontakt@wycenawlodarczyk.pl

tel: 690-010-645

rzeczoznawca majątkowy dąbrowa górnicza
Katowice | Dąbrowa Górnicza | Sosnowiec | Chrzanów | Mysłowice | Tychy | Jaworzno